Web tasarım firmaları, web yazılım şirketleri, mobil uygulama yapan firmalar

Web Tasarım
Sıfırdan Özel Olarak Tasarlanmış Web Siteleri

Web tasarım hizmetleri

İnternet'in yaygınlaşması ile günümüzde istenilen her bilgiye ulaşılması artık çok kolay bir hale gelmiştir. Her geçen gün artan yeni işletmeler,  yeni ürün veya hizmet sunumlarını marka imajını ön planda tutarak daha fazla satış yapma isteği içinde herkesin olduğu bir ortam olan İnternet te ön plana çıkarmak istemektedirler. Bu ortam sosyal medya sayfaları ve size ait olan bir alan (web sitesi) ile daha kolay sağlanmaktadır. Dünya artık küçük bir köyden ibarettir. Farklı dillerde farklı kültür ve coğrafyalara hitap eden firmanızı veya markanızı tanıtan çalışmalar yapmak, hedef pazarınıza ulaşmak 21.yy çok daha kolay bir hale gelmiştir.

Web tasarım neden önemli? Ticari, kültürel ve sosyal duruma etkisi

Mevcut ürün/hizmetlerinizi veya markanızı potansiyel müşterilerinizin sizi görmeden veya ziyaret etmeden ilk etapta sadece web sitenizle tanıtmanız mümkün. Profesyonel web tasarımları da burada devreye giriyor. Düşünün sizi hiç tanımayan, ürün veya hizmetlerinizi bilmeyen bir müşteriniz sizin hakkınızda bilgi alabileceği, fikir yürütülebileceği tek ortam olan web sitenizden firmanızı, markanızı veya sizi araştırıp hakkınızda bir fikir sahibi olabiliyor. Web sitenizde yer alan kurumsal bölümünüz, mevcut hizmetleriniz veya projelerinize tek tıkla erişebiliyor ve referanslarınızı da görerek firmanızı veya markanızı tanımış oluyor.

İyi Bir Web Tasarım da Olması Gereken Özellikler

Tbn web, web sitelerinizi nasıl tasarlar?

Sıfırdan kodlamaya başlanıp son ana kadarki tüm web tasarım hizmetlerini alanlarında uzman yazılımcılarımız ile baştan sona kendimiz oluşturuyoruz. Bu sayede kod yapısındaki her detaya hakim oluyor ve manevra yeteneğimizi artırıyoruz. Modern ve en son teknolojiye sahip materyaller kullanarak çağa uygun, hızlı ve güvenli web siteleri tasarlıyoruz.

Tasarım ilkelerimizde performans, hız ve seo uyumluluk bizim için birinci plandadır. Tüm çalışmalar bu doğrultuda yapılarak başarılı web tasarım projeleri gerçekleştirmekteyiz.

Web tasarımı ve içerik stratejisi bütünlüğü

Tasarım kısmının web sitesi üzerindeki etkileri

Görsel Alanlar

CSS3 Teknolojisinin her geçen gün gelişen framework’u olan Bootstrap kullanıyoruz. Bu sayede gereksiz CSS kodlarından ve 3. Parti yazılımlardan web sitenizi arındırıyoruz.
Görsel alanlarda size en uygun varyasyonları belirliyor, boyut ve ölçü ayarlarını otomatik olarak yaparak tasarım bozukluklarının önüne geçiyoruz.
Çekici, bilgilendirici ve creative arayüzler tasarlıyoruz.
Arama motorlarına uygun olarak görsellerinizi tanıtıyor, markanızı rakiplerinizden bir adım ileri çıkararak seo değerlerinizi koruyoruz.
Renk seçimlerinde tüm tarayıcılarda sorunsuz olarak çalışabilen renkleri tercih ediyor, farklılıkların önüne geçiyoruz.

Metin Alanları

İçerik kısmının web sitesi üzerindeki etkileri

HTML5 Teknolojisi ile gelen en yeni meta etiketleri  ve özellikleri kullanıyoruz.
Gereksiz kod ve eklentileri kullanmıyor daha sade ve anlaşılır kodlama yapıyoruz.
Metin alanlarında size en uygun varyasyonları belirliyor, boyut ve ölçü ayarlarını otomatik olarak yaparak tasarım bozukluklarının önüne geçiyoruz.
Arama motorlarına uygun olarak içeriklerinizi tanıtıyor, markanızı rakiplerinizden bir adım ileri çıkararak seo değerlerinizi koruyoruz.
Web fontlarını tasarımsal uyumluluk ile belirliyor responsive olarak belirliyoruz.
İçeriklerde kullanılan tüm class’ları seo uyumlu hale getiriyor ve W3C standartlarını uyguluyoruz.

Responsive Web Tasarımları

Mobil uyumluluğun web sitesi üzerindeki etkileri

Cep telefonu kullanımın yaygın olduğu günümüzde akıllı telefon teknolojileri ile her yerden ve istenilen zamanda İnternet'te gezinme özgürlüğü web sitelerinin de bu yönde gelişmesine olanak tanıdı.

10 cep telefonundan 9’unun İnternet'e bağlı olduğu düşünüldüğünde duyarlı web tasarımlarının önemi ortaya çıkıyor. Eşsiz bir kullanıcı deneyimi ve  web sitenizde gezinenlerin daha fazla vakit geçirmesi, tüm mobil cihazlara uyumlu bir web sitesi ile mümkündür.

Tbn web, tasarımlarını full responsive olarak oluşturmaktadır. Modern teknolojiye uygun tüm kullanıcıların özgürce kullanabileceği profesyonel duyarlı tasarımlar..

Aşağıda web tasarımlarımızın sahip olduğu ekran boyutları ve ölçüleri verilmiştir.

  • (Mobile-S 320px)
  • (Mobile-M 375px)
  • (Mobile-L 425px)
  • (Tablet-768px)
  • (Laptop-1024px)
  • (Laptop-L 1440px)
  • (4K-2560px) 

Tbn web, minimum kodlama ile görsel ve metinsel alanların birbiri ile kusursuz uyumlulukla çalışmasını sağlayarak yüksek performanslı ve hızlı web siteleri tasarımı yapar. Tüm sitelerimizde Çapraz Tarayıcı testleri uygulanır.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için bize ulaşabilirsiniz.