Web tasarım firmaları, web yazılım şirketleri, mobil uygulama yapan firmalar

Web Yazılım
Sıfırdan Özel Olarak Kodlanmış Web Siteleri

Web Yazılım Nedir?

İnternet üzerinden bir web tarayıcısı ile kullandığınız her şey birer yazılımdır. Örneğin arama motorları, mailler, sosyal medya hesapları da birer yazılımdır. Web tabanlı yazılımlar oluşturulurken bir amaca göre hazırlanır. Kurumsal bir web sitesi için görsel alanlar, içerik alanları ve formlar bir web sitenin temel yapısını oluşturur.

Web siteleri yine amaçlarına göre iki farklı gurupta yer alır;

Statik web siteleri

Kaynak dosyalar üzerinden sadece geliştirici tarafından müdahale edilen herhangi bir yönetim paneli olmayan basit yapılardır. Web Sitesi üzerinde değişiklik, ekleme gibi aksiyonlar manuel olarak sunucu üzerinden sadece yetkin kişiler tarafından yapılır. Bilinen ismi html web siteleridir. Fazla tercih edilmez.

Dinamik web siteleri

Kendine ait yönetim paneli (admin panel) olan güvenlik aşamalarından geçtikten sonra girilebilen yetki verilmiş kullanıcıların tüm işlemleri yapabileceği profesyonel yapılardır. İçerik, resim ekleme-düzenleme-silme gibi işlemleri istenilen zamanda isteğe göre kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Kullanımı kolay yönetilebilir olan bu yapılar sağlamış olduğu güvenlik avantajları ile tercih edilir.

Tbn web projelerini nasıl kodlar?

Tbn web, kreatif tasarımları ile ilham kaynağı sadelik olan ama profesyonel kodlama esaslarına dayanan en iyi web yazılım teknolojilerini sizlerle buluşturuyor. Yazılım geliştirme sürecinde tüm web projelerimizde her geçen gün yeni teknolojileri bünyemize katıyor ve var gücümüzle en iyisini yapmak için çalışıyoruz.

Web Yazılım Uzmanlığı

Alanlarında uzman profesyonel web yazılımcı ekibimiz, sektörde uzun yıllar SEO çalışmalarında yer almış, bir web yazılımında olması gereken performans ve standartlara uygun olan yazılım geliştirme süreçlerini yönetmektedirler. Bu birikim, tecrübe ve deneyimler sonucu sıfırdan özel olarak kodlanmış web sitelerimizde modern teknolojiler, güncel yapılar ve ABD ve Avrupa Standartlarında web projeleri oluşturulmaktadır. Web yazılım uzmanlığımız kurumsal web siteleri, blog siteleri, portallar ve taleplere özel daha bir çok alanda ihtiyacınıza göre yapılmaktır.

Web Yazılım Dilleri

PHP, JS ve VUE gibi çeşitli yazılım geliştirme platformlarında özel frameworkler ile projelerinize göre alanlarında uzman web geliştiricilerimiz en iyi web yazılım teknolojileri ile kaliteli ve esnek kodlamalar gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı bilgi için bize ulaşın.