Web tasarım firmaları, web yazılım şirketleri, mobil uygulama yapan firmalar

Hakkımızda
Tbn web yazılım teknolojileri İstanbul'da faaliyet gösteren bir yazılım şirketidir. Sarıyer, maslak giz Plaza'dayız.
Tüm maceramıza tanık olun, bizi anlayın ve tbn web'i tanıyın

Her şey mümkün olduğunca sadeleştirilmeli, fakat basitleştirilmemelidir. Albert Einstein.

İlham kaynağımızın temelinde bu özlü söz ve sorumlulukları var!

Tbn web yazılım teknolojileri

2010 yılından bu yana tüm hizmet ve ürünlerimizde sadelik ve profesyonelliği aynı anda sunma çabası içinde olduk. Bu yüzden gelişen teknoloji ile aynı anda hareket etmek ve entegrasyonlarını ivedilikle uygulamak için yoğun ve dolu dolu bir mesaimiz oldu.

tbn web, en güncel yazılım teknolojilerini projelerinize daha uygun fiyatlar ile sizlere sunmak için işini seven bir gurup yazılım geliştirici tarafından yeni bir marka olarak kurulmuştur. Başlarda bir fikir olarak ortaya çıkan ve gelişen projemiz tbn ile nihayetinde hayat buldu.

Daha hafif, daha hızlı ve daha kreatif web siteleri yapmak mümkün mü? Bu neden önemli?

Özellikle son yıllarda önemi artan arama motorlarında yükselme istekleri neticesinde seo çalışmaları kadar web sitelerinin de önemi artmış ve seo uyumlu web siteleri oluşturmak zorunlu hale gelmiştir. Zira google ve diğer arama motorlarında hız, tasarım ve altyapı, seo değerlerini etkileyen en önemli faktörlerin arasında yer almaya devam ediyor.

İnternet ortamında başarıyı sağlamak kullanıcı etkileşimlerinde sorunsuz bir yapı ile mümkündür. Öncelikle iyi bir tasarım, yazılım ve hızlı bir web sitesi eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunar.

İşte tam bu noktada tbn yazılımcıları devreye giriyor. Ekibimiz, SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışmaları ile sektörde uzun yıllar hizmet vermiş alanlarında yetkin profesyonellerden oluşmaktadır. Kazanılan bilgi, tecrübe ve en iyisini yapma arzusu ile yapılan AR-GE çalışmaları neticesinde, sıfırdan kendi kodlamalarımızı gerçekleştirmiş full responsive ve seo uyumlu web sitelerini beğenilerinize sunmuş bulunuyoruz.

Daha hafif ve duyarlı bir yapı, daha verimli kodlama ve hızlı web siteleri. Üstelik en yeni ve modern web teknolojileri ile.

Web sitelerimiz sadece 20-50* MB boyutlarında (%90*) ve üzeri açılış hızına sahip ve gereksiz hiçbir ek materyale sahip olmadan özel yazılım teknikleri ile oluşturulmuştur. Dinamik olarak yönetilebilen kendi admin (yönetim) sayfasına sahiptir. Tüm ekran boyutlarında kusursuz çalışır. Hızı ve güvenliği güçlü, kullanımı da çok kolaydır.

Unutmadan özel tasarım, özel yazılım ve SEO hizmetlerimizin buluştuğu Dijital Markalaşma bölümüne göz atmayı da unutmayın.

tbn web ile ayrıca aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

  • Web yazılım hizmetleri (özel yazılım)
  • Web tasarım hizmetleri (özel tasarım)
  • Dijital Markalaşma (Garantili SEO Çalışmaları)
  • Mobil Uygulama Geliştirme (Ios & Android)

Neden tbn web?

  • Müşterileri ihtiyaçlarını derinden önemsiyor, etkileşimli deneyimler oluşturmak adına en iyi tasarım, en yeni teknoloji ve dijital markalaşmanın önünü açıyoruz.
  • Her bütçeye hitap eden uygun ve profesyonel web siteleri satıyoruz.
  • Güvenliğinize önem veriyor ve SSL sertifikası ücreti almıyoruz.
  • Değişen pazar trendlerini yakından takip ediyor, ileri teknolojiye yatırım yapıyoruz.
  • En iyisi için yetenekli profesyonellerle çalışıyoruz.
  • Bizim için referans çok önemli bu yüzden sizin memnuniyetiniz bizim için birinci sırada.

tbn web kurumsal stratejilerimiz;

Vizyon

Şirketimizi, markamızı ve değerlerimizi yükseltmek. Ülkemize ve insanlığa faydalı yazılım teknolojilerini geliştirerek, daha dinamik ve güçlü bir yapı ile müşteri isteklerine cevap verebilmek.

Misyon

Hizmetini sunduğumuz tüm ürünlerde müşterilerimizin ticari beklentileri ve iş hedeflerini yerine getirmek için ihtiyaç duydukları tüm web çözümlerini ekonomik olarak sunmak.

Hedeflerimiz

Müşterilerimize, vermiş olduğumuz hizmetlerle artı değerler ilave etmek, uzun vadeli ilişkiler kurarak tüm süreçleri profesyonel olarak yönetmek. Global çağın gerektirdiği bilgi toplumu, iş birliği ve kültürel gücün gereklerini paylaşmak.

Artık karar verme zamanı Dijital Dünyada Sizde Yerinizi Alın!

 

Bilgi ve iletişim için bizimle iletişime geçin.

 

*görsel ve içerikleri normal standartlarda olan kurumsal bir web sayfası için oluşan standart değerleri ifade eder.

* “PageSpeed Insights” analizlerine göre görsel ve içerikleri normal standartlarda olan kurumsal bir web sitesi için “mobil ve masa üstü” değerleri için alınan veri değeridir.