Nasıl Çalışırız
Tbn web yazılım teknolojileri ile sizde profesyonel bir altyapıya sahip web sitesine sahip olabilirsiniz.
Tbn web ile karmaşık gibi görünen bu süreci daha kolay hale getirin

Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak lazım. Necip Fazıl Kısakürek

Nasıl Çalışırız?

Öncelikli olarak sizi dinlemeyi, anlamayı ve ortak bir paydada buluşmayı tercih ettiğimizi belirmek isteriz. Bizim için sizin talepleriniz, hayalleriniz ve istekleriniz çok önemli. Bu noktada sizi de doğru yönlendirmek, kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidermek ve faydalı olmak işimizin gereklerindendir.

Uzmanımız tüm web projelerinizde minimum maliyet ile maksimum fayda sağlamanız için sizi bilinçli olarak yönlendirecek ve en uygun seçimleri sizlere sunacaktır. Kuruluş felsefemizin temelinde de insanların fayda sağlayacağı yazılımları üretmek/geliştirmek var. Bunun için çok kazanmak değil, daha çok faydalı olmaktır düşüncemiz.

tbn web, ister hazır tema isterseniz özel tasarım ürün veya hizmet kalemlerimizden hangisini tercih ederseniz edin size uygun çözümler üretir. Uzmanlarımız eşliğinde size en uygun olan ürün veya hizmeti belirleyebilirsiniz.

Hazır Temalar

Hazır Tema  web sitelerimiz sektörlere özel olarak tasarlanmış hafif ve hızlı yapıları ile tüm ekran boyutlarına duyarlı olarak tasarlanmıştır. Gelişmiş kodlama ile hazırlanmış bu web sitelerine zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Aşağıda tema seçme süreci, yapılacaklar ve iş akışı paylaşılmıştır.

Hazır Tema Web Siteleri İş Akışı ve Seçme Süreci

 • Bir tema seçiniz
 • Seçtiğiniz temanın size uygun olup olmadığını müşteri temsilcimizle görüşünüz
 • Karar verdikten sonra içeriklerinizi (logo, adres, resim, bilgi, metinsel alanlar vs) bize gönderiniz.
 • Size belirttiğimiz süre içinde web siteniz yayına hazır.

Özel Tasarım ve Yazılım Web Siteleri

Hazır temalarımız da kararsız kaldıysanız daha kapsamlı ve size özel bir yazılım talebinde bulunabilirsiniz. Özel tasarım ve yazılım süreçlerimizde firmaya/şirkete özel olarak tasarlanan ve arka planda yine müşteri isteklerine uygun olarak kodlanan bir yapıya sahip olursunuz.

Hazır Temalar da bulunmayan daha kapsamlı özellikler talepler doğrultusunda web sitenize kazandırılır. Örneğin tasarım kısmında canlı destek, farklı efekt ve görsel sunumlar gibi. Yazılım kısmında ise stok kontrol, muhasebe entegrasyonu, personel takip gibi yine size özel uygulamalar geliştirilerek sizlere sunulur. Yukarıda bahsedilen farklı birçok detayı web sitenizde görmek isteyebilirsiniz. Alanlarında uzman ekip arkadaşlarımız ile projelerinize en uygun çözümü bulmak için yanınızdayız.

Özel Tasarım ve Yazılım Web Sitesi İş Akışı ve seçme Süreci

 • İstediğiniz web sitesi tasarımını veya özelliklerini belirleyin ve bize bildirin
 • Müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşerek süreci başlatın

Dijital Markalaşma

Dünyada ve özellikle Ülkemizde eksikliği yavaş yavaş fark edilen ürün veya hizmet üreten/satan işletmelerin teknolojik gelişmelere ve uygulamalara yönelik yapmış olduğu tüm çalışmalar Dijital Markalaşma kapsamındadır. Özellikle İnternet'in hayatımıza girmesi, gelişen teknolojik imkanlar sayesinde pazarlama faaliyetlerinde sınırların ortadan kalkması sağlanmış, istenilen pazara giriş ve ticaret yapma arzusu daha kolay hale gelmiştir. 

Bu aşamada markanızın dijital ortamlarda görünür olması, daha fazla insan ve daha fazla potansiyel müşteriye erişimi tamamen internet'teki varlığına bağımlı hale gelmiştir. tbn web, firmanızın veya markanızın internet ortamındaki varlığının devamlı olarak gelişmesi için size özel çözümler üretir.

Aşağıda Dijital Markalaşma sürecinde vermiş olduğumuz hizmetleri paylaşılmıştır.

 • Global görsel çalışmalar; logo, sosyal medya sayfa/kanal ve içerik tasarımları
 • Özel tasarım ve yazılım ile markaya özel olarak kodlanmış full-stack SEO uyumlu birden çok dil seçeneğine sahip web sitesi
 • Profesyonel SEO (Search Engine Optimization) çalışmaları birden fazla dil seçeneği ile
 • Profesyonel sosyal medya sayfa/kanal oluşturma ve yönetimi farklı dillerde
 • Global doğrulamalar, ortak pazar yerleri çalışmaları ile ve markayı aktif tutma

 

tbn web, müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar sunmak için her bütçeye uygun web sitesi projelerini sizlere sunar. Uzmanlarımız tarafından sıfırdan kodlanmış full responsive ve güçlü altyapıları ile çok hızlı web sitelerine sahip olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve temas için bizi arayabilirsiniz.